Hitra FIK


Elektro team   Lerøy     Marine Harvest     Sparebank1    Mx sport


Hitramosjonistene nr 23 i St Olavsloppet

Hitramosjonistene ble nr 23 med tiden 22:50:58 i årets St Olavslopp
St Olavsloppet
Her Rolf på etappe 14 fra Mørsil til Jærpen.

St Olavsloppet
Kjell Vidar på etappe 17 fra Undersåker til Såå. Med tiden 31.22 ble det en 22. plass på etappen

St Olavsloppet
Nils Jacob i fullt driv på etappe 27. Tiden 19.48 og 9. plass på etappen!
St Olavsloppet

Resultater

Dag 1 - Tid 07:51:29 (Plass 27)

1	Rune Jensen			00:21:29(36)
2	Rune Jensen			00:18:12(28)
3	Rune Jensen			00:31:50(48)
4	Rune Jensen			00:14:11(33)
5	Tove Nordbotn			00:27:50(96)
6	Rune Lossius			00:33:49(57)
7	Andreas Jørandsen		00:32:52(118)
8	Steinar Eriksen		00:32:02(106)
9	Mikael Wassæther		00:16:47(16)
10	Mikael Wassæther		00:19:16(25)
11	Vegard Heggvik		00:22:21(15)
12	Nils Jacob Kjølsø		00:18:34(12)
13	Nils Jacob Kjølsø		00:22:18(21)
14	Rolf Karlsen			00:46:16(35)
15	Tonje Moen Slenes		00:23:06(74)
16	Mari Moen Slenes		00:32:37(80)
17	Kjell Vidar Norheim		00:31:22(22)
18	Andemariam Tekeste	00:26:37(9)

Dag 2 - Tid 04:02:44 (Plass 20)

19	Kjell Vidar Norheim		00:29:52(38)
20	Rune Lossius			00:22:08(28)
21	Andemariam Tekeste	00:30:26(10)
22	Rolf Karlsen			00:19:46(9)
23	Rune Jensen			00:30:12(19)
24	Tove Nordbotn			00:18:31(61)
25	Vegard Heggvik		00:30:58(50)
26	Andreas Jørandsen		00:21:02(39)
27	Nils Jacob Kjølsø		00:19:48(9)
28	Mikael Wassæther		00:20:01(14)

Dag 3 - Tid 03:58:24(Plass 14)

29	Andreas Jørandsen		00:21:20(41)
30	Mikael Wassæther		00:32:43(30)
31	Rolf Karlsen			00:32:59(24)
32	Kjell Vidar Norheim		00:27:41(27)
33	Tove Nordbotn			00:18:39(73)
34	Rune Jensen			00:21:36(4)
35	Andemariam Tekeste	00:20:50(5)
36	Rune Lossius			00:19:37(21)
37	Nils Jacob Kjølsø		00:24:30(10)
38	Vegard Heggvik		00:18:29(22)

Dag 4 - Tid 06:58:21 (Plass 27)

39	Rune Jensen			00:30:04(25)
40	Andemariam Tekeste	00:23:32(3)
41	Rune Lossius			00:35:44(52)
42	Mari Moen Slenes		00:17:21(28)
43	Mikael Wassæther		00:33:41(35)
44	Solvor Moen			00:36:16(57)
45	Nils Jacob Kjølsø		00:28:50(10)
46	Andreas Jørandsen		00:43:53(110)
47	Bente Arntsberg		00:33:40(108)
48	Andemariam Tekeste	00:23:56(5)
49	Rolf Karlsen			00:43:34(45)
50	Svein Jarle Slenes		00:32:50(75)
51	Tove Nordbotn			00:18:42(90)
52	Rune Jensen			00:16:18(9)

Totalt - Tid 22:50:58 (Plass 23)




Våre Sponsorer


Elektro team   Lerøy     Marine Harvest     Sparebank1    Mx sport